Brak aktywnych ankiet. |
Inne rozgrywki » A-klasa |
|
dzisiaj: 27, wczoraj: 47
ogółem: 968 801
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
0:3 | ||
1920 Mosina | TS Orzeł Granowo |
Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa A Grupa III
Kolejka: 1
1 TS GMINY Kamieniec - ATE WICHER Strzyżewo 2014-08-23 17:00
2 TĘCZA Skrzynki - PIECZARKA Wielichowo 2014-08-23 16:00
3 PROMIEŃ Opalenica - HURAGAN Łomnica 2014-08-23 16:00
4 GMINY Grodzisk Wlkp. - INTER Zdrój 2014-08-24 11:00
5 ORZEŁ Rostarzewo - KORONA Bukowiec 2014-08-24 14:00
6 ORZEŁ Granowo - KS Canarinhos Skórzewo 2014-08-24 15:00
7 LZS Wronczyn - LIPNO Stęszew 2014-08-24 14:00
Kolejka: 2
8 ATE WICHER Strzyżewo - LIPNO Stęszew 2014-08-30 16:00
9 KS Canarinhos Skórzewo - LZS Wronczyn 2014-08-30 16:00
10 KORONA Bukowiec - ORZEŁ Granowo 2014-08-31 15:00
11 INTER Zdrój - ORZEŁ Rostarzewo 2014-08-31 11:00
12 HURAGAN Łomnica - GMINY Grodzisk Wlkp. 2014-08-31 15:00
13 PIECZARKA Wielichowo - PROMIEŃ Opalenica 2014-08-31 14:00
14 TS GMINY Kamieniec - TĘCZA Skrzynki 2014-08-30 17:00
W piątek 26.04.13, o godzinie 19:00 zarząd wraz z zawodnikami organizuje spotkanie dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcą się wypowiedzieć na temat obecnej sytuacji w klubie. Spotkanie dotyczy negatywnych opinii od anonimowych użytkowników, dotyczące życia klubu, które ostatnio pojawiły sie na nieoficajlnej stronie klubu TS Orzeł Granowo.
14 i 15 kolejka, z powodu złych warunków atmosferycznych została przełożona na późniejszy termin.
Sparingi
10.02.13 TS Orzeł Granowo - KS Gaj Wielki 4:4
17.02.13 TS Orzeł Granowo - Rakieta Głuponie 4:2
03.03.13 Ogrol Sielinko - TS Orzeł Granowo 0:3
10.03.13 TS Orzeł Granowo - Sokół Rakoniewice 3:3
17.03.13 TS Orzeł Granowo - Spójnia Strykowo 3:3
24.03.13 Obra Zbąszyń - TS Orzeł Granowo 0:2
07.04.13 NKS Niepruszewo - TS Orzeł Granowo 2:3
11.04.13 Ogrol Sielinko - TS Orzeł Granowo 1:7
2012-2013 klasa A gr. 3
Lipno Stęszew
Orkan Konarzewo
TS Gminy Kamieniec
LSS Ptaszkowo
Wicher Strzyżewo
TS Orzeł Granowo
Dyskobolia Grodzisk
Korona Bukowiec
Tęcza Skrzynki
Piast Jabłonna
Huragan Łomnica - spadkowicz
Inter Zdrój - beniaminek
Tornado Trzebaw - beniaminek
Dąb Bolewice - beniaminek
Mecze sparingowe |
Najbliższa kolejka 1 |
|
|||